Tumbling Walls to kwartet ze Smogtown (Kraków, Poland) powołany do życia w 2016 roku. Obecnie skład zespołu tworzą: Mateusz Suchecki (wokal, syntezator), Bartłomiej Krawczyk (gitara), Filip Franczak (bas), Maciej Makselon (bębny).


Genre? Guitar-based melodramatic hipster rock & roll.

MANIFEST CZTERECH ŚCIAN

“Ludzie nowocześni! Sztuka musi być niespodzianą, wszechprzenikającą i z nóg walącą. Bo czymże jest życie, jeśli nie rockandrollową jazdą, baletem możliwości i niespodzianek?
(...)
Człowiek nowoczesny, 3/4 energii którego pochłania praca fachowa, potrzebuje mocnego i zdrowego pokarmu, nowych, ostrych, syntetycznych wrażeń. Sztuka winna być dla życia wódką z pieprzem wypływającą wprost z kokosa współczesności, a nie jego suczką pocieszycielką i wstydliwym bembergowaniem.
(...)
Otwórzcie więc na oścież wszystkie drzwi i okna, niech wywieje ten swąd piwnic i kościelnego kadzidła, którym od dziecka uczyli was oddychać. Trzeba zburzyć muzea, biblioteki i pełne rozgorączkowanych cwaniaków archiwa. Zaopatrzeni w gigantyczne respiratory, w maskach przeciwsmogowych, idziemy wam na spotkanie


Sonda

Idę się napić do:
Wystawy w Kalamburze

Antek Wajda

wajdaZapraszamy do oglądania prac w Kawiarni!

Art Cafe Kalambur 2015 - wszelkie prawa pozostawiamy rozumowi i sumieniu internautów.