„Follow your Zenith” to trasa koncertowa trójki określonych artystów, tworzących etno – elektroniczne trio w składzie : KYÖKU, ESSEX, SZCZEPAN.

Mają na koncie wiele koncertów na terenie całej Polski m.in.: Las Camp festiwal 2018, Dharma Festiwal 2018, Hultaj Festiwal 2018, ADM Festiwal Amsterdam, Filharmonia Świętokrzyska.

„ZENITH” to nazwa albumu, która lada moment ujrzy światło dzienne, dotychczas utwory były grane tylko na koncertach. Album zawiera utwory ukazujące emocje, uczucia, życiowe wibracje, które napędzają do działania i dzielenia się pozytywną energią ze światem. To również wyobraźnia, uczucia, emocje, pozytywny flow, ale także wszelkie przeciwieństwa, które napotykamy w życiu.

To alternatywne dźwięki z elementami etnicznymi, elektronika połączona z żywymi instrumentami, fletem Essexa, gitarą Szczepana, okraszona energetyzującym, słowiańskim głosem Kyöku. Tworząc ją, artyści zaglądają w głąb siebie, dają ponieść się wyobraźni i przepływającej energii oraz swoim duchowym odczuciom. Dzięki temu ich muzyka koi, unosi, wprowadza w inny magiczny świat.

Kyöku pochodzi z miasta leżącego na Śląsku. To młoda wokalistka, która zachwyca swoim unikalnym słowiańskim głosem i wyjątkowymi wibracjami płynącymi prosto z serca.. Artystka ma na koncie wiele koncertów na terenie całej Polski, Czech, Słowacji, Holandii i Niemiec.

Muzyka jest dla niej całym życiem, w ten sposób wyraża to co czuje.

Essex pochodzi z Kielc, a produkcją muzyki zajmuje się od ponad 10 lat. Przez ten czas współpracował m.in. z takimi artystami jak Kasia Moś, Kuban, Sitek, K-Leah. Ma na koncie dwie autorskie płyty: De Ep Fo Rest z 2015 roku (singiel promujący płytę osiągnął w serwisie YouTube milionowe wyświetlenia) oraz Dualizm z roku 2017 – wydanie fizyczne to starannie dopracowany projekt sprzedawany wraz z 38-stronicową baśnią. Swoją twórczość opisuje jako "muzykę elektroniczną inspirowaną lasem".

Szczepan to pochodzący z Lublina muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor. Pianista od 8 roku życia, w wieku 15 lat zaczął swoją przygodę z gitarą. Występował na wielu scenach i klubach w Polsce m.in. Hard Rock Cafe, Grafitti. Styl Michała opiera się na improwizacji. Muzykę traktuje jak słowa, którymi porozumiewa się z ludźmi


Sonda

Idę się napić do:
Wystawy w Kalamburze

Antek Wajda

wajdaZapraszamy do oglądania prac w Kawiarni!

Art Cafe Kalambur 2015 - wszelkie prawa pozostawiamy rozumowi i sumieniu internautów.