Wymykający się standardom, oryginalny, energetyczny, egzotyczny. Horsy! Nowy elektroniczny projekt Tomka Wódkiewicza, człowieka – orkiestry rezydującego we Wrocławiu.

Piszą o nim: „zjawisko”. On mówi o sobie: „bakteria, która chce epidemii”. Horsy to improwizująca maszyna dancingowa opakowana w nietuzinkowe kostiumy z Maroka. Przede wszystkim jednak Horsy to zaproszenie do tupania nóżką przy tulących serce melodiach.

Horsy aka Tomek Wódkiewicz ma na koncie muzykę do kilku spektakli teatralnych i performensów (współpracował m.in. z Krzysztofem Garbaczewskim czy Eweliną Marciniak) oraz debiut reżyserski „eXistenZ” w Teatrze Polskim we Wrocławiu. W roku 2012 zdobył drugą nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Cage`owskim. Pod szyldem „Bioporty” konstruuje interaktywne roboty muzyczne prezentowane m.in. we wrocławskim IP Studio czy na festiwalu Opene’er. Jest również producentem odpowiedzialnym za powstanie takich klubów jak warszawskie Cząstki Elementarne czy wrocławska Wyspa Tamka.

Horsy debiutował na scenie Electronic Beats festiwalu Nowe Horyzonty, co otworzyło mu furtkę do wrocławskich klubów oraz festiwali takich jak Podwodny Wrocław czy Las Camp. Horsy to przeKoniś!

PREMIEROWA SESJA live pt. "Kitchen Session":

https://bit.ly/2UWdei1

Oficjalny kanał YouTube: https://bit.ly/2tqeq1p

Fb.com/horsyofficial

Instagram.com/horsy_official

Archiwum
Wystawy w Kalamburze

Wystawa zbiorowa

madonnyZapraszamy do oglądania prac w Kawiarni!