Kochani. Wszyscy widzimy jak jest. Szkoda gadać. Statek Kalambur zacumował, podobnie jak większość jednostek na planecie. W tej trudnej sytuacji proponujemy Wam KalaBony, które będą do wykorzystania, gdy miną czasy zarazy.

KalaBon do zrealizowania na wszystkie produkty w Art Cafe Kalambur i Kalaczakra Gallery & Coffee, czyli kwota do spuszczenia na barze plus extrasy wydawnicze spod skrzydeł Kalamburu.

  • 1. KALABON 10 - 10zł na barze plus zestaw pocztówek na 25lecie kawiarni i 50 lecie teatru
  • 2. KALABON 30 - 30zł na barze, zestaw kalapocztówek i zestaw malowniczy Wrocław z akwarelami dawnego Breslau
  • 3. KALABON 50 - 50zł na barze, tomik poezji Jeremi Przybora - Piosenki, które śpiewali inni, tomik poezji Jeremi Przybora - Piosenki, które śpiewałem sam lub z przyjacielem, antologia Piosenki Lwowskiej Ulicy, tomik poezji Jaek Kleyff - Piosenki z lat 1967/1980, broszura Andrzej Waligórski - Członkowstwo
  • 4. KALABON 60 - 60zł na barze, Antologia Turnieju Wiersza o kropkę "Że" 1990/1994, tomik ilustracji satyrycznych Jerzego Kołacza - Komizm piórkiem, Król Malowany - ilustrowany scenariusz sztuki Urszuli Kozioł, wystawianej na deskach Kalamburu
  • 5. KALABON 100 - 100zł na barze, ilustrowany album na 57lecie Teatru Kalambur

Gratisy do wyczerpania zapasów.

Płatność przelewem na numer konta:

AGENCJA ARTYSTYCZNA BLITAG KALAMBUR

52 1160 2202 0000 0002 5369 8421

1) W tytule: Dla kogo jest bon, oraz kontakt: adres email lub nr telefonu.

2) Po otrzymaniu wpłaty, wysyłamy na adres mailowy imienny bon z nominałem określonym zgodnie z kwotą przelewu lub prześlemy go w formie MMS na podany nr telefonu.

3) Podczas realizacji bonu pokazujemy go barmanowi w wersji elektronicznej lub wydrukowanej.

Jednocześnie zachęcamy gorąco do korzystania z usług naszego ostatniego Kala Bastionu jakim jest Kalapizza. Dowozy działają a na spacerze z psem można zawsze chapnąć slajsa.

Jak się to wszystko skończy to zrobimy KalaFreedomSuperBibę jakiej Wrocław nie widział, tańcząc do upadłego.

Archiwum
Wystawy w Kalamburze

Wystawa zbiorowa

madonnyZapraszamy do oglądania prac w Kawiarni!