Kochani! Zbliżają się święta, a jak wiadomo, w tym roku na Wrocławskim Rynku nie będziemy przeciskać się przez tłumy, tuptając do dźwięków „Last Christmas”. Ale to nic.

Jeśli macie ochotę choć odrobinę poczuć magię świąt i jarmarczny klimat to odwiedźcie nas w weekendy 11-13.12 i 18-20.12 w Kalaczakrze.
Wiosną handlowaliśmy warzywami, a w zimowym, pandemicznym sezonie zapraszamy na świąteczny kiermasz! Nasza kalamburowa załoga dzielnie, jak małe elfy, pracowała, by przygotować dla Was coś wyjątkowego. W ofercie mamy ręcznie robione stroiki, pierniki i ozdoby choinkowe. Na sympatyków naszej Kawiarenki czekają koszulki i reprinty kalamburowych plakatów. Do nabycia płyty artystów związanych z kalamburową rodziną i inne niespodzianki. A to wszystko w świątecznym klimacie. Na barze będzie można zamówić kawę, czekoladę na gorąco, grzane wino, świąteczne ciasta lub gorący barszcz z pasztecikiem (oczywiście na wynos). Każde odwiedziny i każdy zakup to dla nas ważne wsparcie w tym dziwnym czasie. Każda cegiełka się liczy: wpłata na zrzutkę, zakup buddyjskiego stroika wykonanego przez Martynkę, gipsowej krokodylicy ulepionej przez Kpt. Majka, czy zwykły uśmiech, lajk, lub poczto-pantoflowe „podaj dalej”.
Zbiórka, która trwa do końca grudnia, znajduje się pod tym adresem:
https://zrzutka.pl/wsparcie-art-cafe-kalambur-we-wroclawiu

Nie poddajemy się. Płyniemy dalej.

Archiwum
Wystawy w Kalamburze

Wystawa zbiorowa

madonnyZapraszamy do oglądania prac w Kawiarni!