Ludzie17 marca Kalambur zaprasza na Koncert!

Ludzie - zespół założony w Gdańsku w 1996 roku postanowił na swoje 20lecie reaktywować się i wydał nową EPkę:

http://arszyn.bandcamp.com/album/wielka-czarna-muzyka

Przez zespół na przestrzeni lat przewinęło się mnóstwo muzyków znanych dzisiaj mniej lub bardziej publiczności muzyki improwizowanej, jazzu czy innych gatunków jak Mateusz Kuderski, Wojciech Mazolewski, Tomasz Ziętek i innych.

Ludzie wydali 3 płyty:

Ludzie - EP (1996)
Ludzie - Sopot Surround
Ludzie - Proffesioneller-Klang + LIVE-in-Progy-and-Bess

Teraz w składzie duo, pion założycielski gra na scenie elektoniczno - akustyczne improwizacje oraz różnego rodzaju piosenki.

Skład zepołu:

MICHAŁ SKROK (M.BUNIO.S)
Muzyk (puzon, wokal, gitara basowa, gitara, sampler, laptop, programowanie), producent muzyczny, wokalista, kompozytor i remikser. Szerokie zainteresowania muzyczne realizuje w kilku projektach o zróżnicowanym charakterze. Jego twórczosc obejmuje muzykę elektroniczną, jak i akustyczną i elektro-akustyczną, a takze szereg gatunków: eksperymentalną elektronikę, hiphop, punk, jazz, funk, electro i inne. Stosuje zarówno metode prekompozycji jak i improwizacji. w swojej twórczosci czesto posługuje sie humorem, parodią, gra z gatunkami i konwencjami. Okazjonalnie aktor, autor kilku felietonów oraz twórca opowiadań i tekstów piosenek.

KRZYSZTOF TOPOLSKI (ARSZYN)
Perkusista, elektroakustyczny improwizator, autor soundartowych projektów, kurator. W jego pracy kluczowe pojęcia to noise, soundscape i groove. Interesują go poszukiwania w sferze perkusji oraz live electronic, muzyka improwizowana i elektroakustyczna, komponuje przy użyciu komputera, tworzy instalacje dźwiękowe oraz realizuje nagrania terenowe.

Koncert jak zwykle niebiletowany - serrrdzecznie zapraszamy!


Sonda

Idę się napić do:
Wystawy w Kalamburze

Paweł Abramowicz

AbramowiczZapraszamy do oglądania prac w Kawiarni!

Art Cafe Kalambur 2015 - wszelkie prawa pozostawiamy rozumowi i sumieniu internautów.