Kalambur może zawierać śladowe ilości artystów.

Someone famous in Source Title
oko gold

O Kalamburze

Kawiarnia "Pod Kalamburem" otworzyła się w roku 1983 i od tego czasu, nieprzerwanie, prezentuje sztukę w secesyjnym wnętrzu przy ul. Kuźniczej 29a. Na naszej małej scenie koncertują muzycy ze wszystkich stron świata, grając dla publiczności, która nigdy nie musi martwić się o bilety*. Wystawiamy prace malarzy i fotografików, organizujemy potyczki literackie, turnieje szachowe, a także spotkania z pisarzami i aktorami. Kalambur to także klub muzyczny, serwujący od ponad dekady (w czwartki, piątki i soboty), imprezy z wrocławskimi Djami.

*koncerty w kawiarni są za darmo

O Kalamburze
Kawiarnia "Pod Kalamburem" otworzyła się w roku 1983 i od tego czasu, nieprzerwanie, prezentuje sztukę w secesyjnym wnętrzu przy ul. Kuźniczej 29a.

Na naszej małej scenie koncertują muzycy ze wszystkich stron świata, grając dla publiczności, która nigdy nie musi martwić się o bilety*. Wystawiamy prace malarzy i fotografików, organizujemy potyczki literackie, turnieje szachowe, a także spotkania z pisarzami i aktorami. Kalambur to także klub muzyczny, serwujący od ponad dekady (w czwartki, piątki i soboty), imprezy z wrocławskimi Djami.

*koncerty w kawiarni są za darmo

Go somewhere

Art Cafe Kalambur 2015 - wszelkie prawa pozostawiamy rozumowi i sumieniu internautów.