Kalambur może zawierać śladowe ilości artystów.

Someone famous in Source Title
oko gold

O Kalamburze

Kawiarnia "Pod Kalamburem" otworzyła się w roku 1983 i od tego czasu, nieprzerwanie, prezentuje sztukę w secesyjnym wnętrzu przy ul. Kuźniczej 29a. Na naszej małej scenie koncertują muzycy ze wszystkich stron świata, grając dla publiczności, która nigdy nie musi martwić się o bilety*. Wystawiamy prace malarzy i fotografików, organizujemy potyczki literackie, turnieje szachowe, a także spotkania z pisarzami i aktorami. Kalambur to także klub muzyczny, serwujący od ponad dekady (w czwartki, piątki i soboty), imprezy z wrocławskimi Djami.

*koncerty w kawiarni są za darmo

O Kalamburze
Kawiarnia "Pod Kalamburem" otworzyła się w roku 1983 i od tego czasu, nieprzerwanie, prezentuje sztukę w secesyjnym wnętrzu przy ul. Kuźniczej 29a.

Na naszej małej scenie koncertują muzycy ze wszystkich stron świata, grając dla publiczności, która nigdy nie musi martwić się o bilety*. Wystawiamy prace malarzy i fotografików, organizujemy potyczki literackie, turnieje szachowe, a także spotkania z pisarzami i aktorami. Kalambur to także klub muzyczny, serwujący od ponad dekady (w czwartki, piątki i soboty), imprezy z wrocławskimi Djami.

*koncerty w kawiarni są za darmo

Go somewhere

Polecamy

Wernisaż wystawy Pawła Piaskiewicza - 6.12

W myśli i sztuce współczesnej możemy wyróżnić postawy demistyfikacji i odczarowania świata oraz te niepoddające się idei, poglądom i cenzurze. Projekt „Madonny” jest metaforą człowieka, jego kreacji i świętości.

Więcej…

Tamar Aphek - 5.12

Tamar Aphek po raz pierwszy wyróżniła się jako wokalistka/ gitarzystka bandu "Carusella", a także zespołu "Shoshana". Zespół nazwany jej imieniem i tworzony przy współpracy z perkusistą Nitzanem Goldbergiem i gitarzystą Asafem Rahimovem.

Więcej…
Zobacz pełny plan

Art Cafe Kalambur 2015 - wszelkie prawa pozostawiamy rozumowi i sumieniu internautów.